Komunikaty

Wideokonferencja „Mazovia SDI & ICT Summit 2021”

2021.03.16 15:25 , aktualizacja: 2021.03.25 09:11

Autor: Marcin Ciesielcki (CG), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

24 i 25 marca 2021 r. odbędzie się dwudniowa międzynarodowa konferencja Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Związku Województw RP „Mazovia SDI & ICT Summit 2021”. W wydarzeniu będzie uczestniczyć marszałek Adam Struzik.

 

W konferencji weźmie udział około 20 prelegentów z Polski i ze świata – praktyków, przedstawicieli instytucji akademickich, samorządów, Europejskiego Komitetu Regionów m. in. Alin-Adrian Nica – członek Komisji SEDEC, Europejski Komitet Regionów, Kieran McCarthy – członek Komisji SEDEC, Europejski Komitet Regionów, Mariusz Frankowski – Członek Europejskiego Komitetu Regionów.

 

Spotkanie będzie stanowiło płaszczyznę dla wymiany doświadczeń, nawiązania wielu cennych kontaktów, a także inspirację do nowych, innowacyjnych przedsięwzięć – również tych budowanych w szerokim partnerstwie. Dynamiczny rozwój technologii informacyjno-komunikacyjnych jak i infrastruktury danych przestrzennych otwiera szereg niedostępnych do tej pory możliwości, z drugiej zaś strony, stanowi poważne wyzwanie związane z ich zarządzaniem i wykorzystywaniem. Podniesienie sprawności sektora publicznego w zakresie świadczenia elektronicznych usług pozwoli na zwiększenie efektywności pracy oraz zadowolenia mieszkańców i przedsiębiorców. Aby to uzyskać konieczne jest stawianie potrzeb mieszkańców i przedsiębiorców na pierwszym miejscu.

 

Formularz zgłoszeniowy po wypełnieniu proszę przesłać na adres . Link do platformy wideokonferencyjnej zostanie do Państwa przesłany na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres konta pocztowego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Pliki do pobrania

Rozmiar: 243 kB, Liczba pobrań: 73, Adobe Acrobat Document
Rozmiar: 240 kB, Liczba pobrań: 158, Adobe Acrobat Document

Liczba wyświetleń: 573

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.