Komunikaty

Bezpłatne szkolenia z biorecyklingu

2021.04.19 14:05

Autor: Agnieszka Pielat, Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Jak poprawnie segregować odpady? Co robić z bioodpadami? Jak zrobić specyfikację przetargową? Tego wszystkiego można się dowiedzieć na szkoleniach online, które patronatem honorowym objął m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego.

 

Na szkoleniach poruszany jest aktualny stan prawny dotyczący selektywnej zbiórki bioodpadów, przedstawiane są obowiązki uczestników systemu gospodarowania odpadami oraz modele zbiórki bioodpadów akceptowane najczęściej przez mieszkańców. Omawiany jest również temat dobrych praktyk zbiórki bioodpadów w Polsce i na świecie oraz istotne elementy specyfikacji przetargowej na odbiór i zagospodarowanie bioodpadów.

 

Nie tylko dla samorządowców

Szkolenie co prawda jest kierowane do samorządowców odpowiedzialnych za zarządzanie gospodarką odpadową, ale rejestracja jest bezpłatna i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby osoby, dla których ważna jest ta planeta, skorzystały z takiego szkolenia. Szkolenie prowadzą uznani eksperci z zakresu gospodarowania odpadami i zostanie zakończone uzyskaniem certyfikatu.

 

Jak wziąć udział w szkoleniu?

Szkolenia odbywają się w kwietniu (dni: 20, 21) i maju (dni: 6. 7, 13, 14, 26, 27, 28). Wszelkie potrzebne informacje znajdziemy na stronie dedykowanej szkoleniom www.szkoleniabioodpady.abrys.pl . Na tej stronie też możemy się bezpłatnie zarejestrować na szkolenia online.

 

Organizatorzy i partnerzy

Organizatorami szkolenia jest firma Abrys oraz Stowarzyszenie na rzecz recyklingu bioodpadów ,,Biorecykling’’. Partnerami przedsięwzięcia są: Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Liczba wyświetleń: 179

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.