Komunikaty

Międzynarodowe Targi Turystyczne

2006.09.14 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Administrator

W dniach 21 – 23 września 2006 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się XIV Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw Tour & Travel 2006.

Targi TT Warsaw są najważniejszym w Polsce spotkaniem branży turystycznej o charakterze międzynarodowym oraz jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ubiegłoroczna impreza zgromadziła 487 wystawców z 54 krajów, w tym 38 stoisk narodowych.

Podczas XIV edycji targów zaprezentują się firmy z całego świata, a wśród nich: touroperatorzy z Polski i zagranicy, agencje turystyczne, ośrodki wypoczynkowe, hotele, pensjonaty, przewoźnicy, firmy internetowe i ubezpieczeniowe, a przede wszystkim narodowe organizacje turystyczne oraz miasta i regiony słynące z licznych atrakcji.

Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz ósmy weźmie udział w tej prestiżowej imprezie turystycznej.

Na naszym stoisku zaprezentujemy najpiękniejsze i najciekawsze miejsca Województwa. Prezentacjom towarzyszyć będą pokazy twórczości ludowej. Będzie można obejrzeć unikatowe dzieła sztuki ludowej: hafty, wycinanki, wyroby z wosku pszczelego, z drewna, wikliny, gliny, a także rzeźbę. Przewidziana jest również prezentacja i degustacja specjałów kuchni regionalnych. Ze swoimi ofertami wystąpią również muzea mazowieckie. A wszystko przy dźwiękach muzyki ludowej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Mazowsza usytuowanego przed głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki w godz. 10.00 - 18.00 (w sobotę do godz. 17.00)

Liczba wyświetleń: 641

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.