Komunikaty

IV Edycja Konkursu Ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Województwa Mazowieckiego

2006.09.19 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Administrator

Zarząd Województwa Mazowieckiego organizuje IV Edycję Konkursu Ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Województwa Mazowieckiego.

Podstawowym celem organizacji Konkursu jest realizacja jednego z głównych zadań Wojewódzkiego Programu Ochrony Środowiska, jakim jest podnoszenie poziomu wiedzy ekologicznej poprzez kształtowanie świadomości uczniów w duchu dbałości o środowisko naturalne. Kontynuując działania z lat poprzednich pragniemy zwrócić uwagę młodych ludzi na problemy związane z ochroną środowiska.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu Ekologicznego można uzyskać w departamencie Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, w Biurze Edukacji Ekologicznej i Komunikacji Społecznej, tel. (022) 5979335.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 39 kB, Liczba pobrań: 227, Dokument programu Microsoft Word
Rozmiar: 55 kB, Liczba pobrań: 290, Dokument programu Microsoft Word
Rozmiar: 26 kB, Liczba pobrań: 269, Dokument programu Microsoft Word
Rozmiar: 31 kB, Liczba pobrań: 249, Dokument programu Microsoft Word

Liczba wyświetleń: 859

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.