Komunikaty

Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza. Komunikat nr 16

2007.01.09 00:00

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Administrator

Dotyczy realizacji „Samorządowego Programu Rozwoju Mazowsza” (SPRM) – komponenty: D – działanie pilotażowe, E i F – środki nie wygasające z upływem 2006 roku.

Departament Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich Województwa Mazowieckiego w nawiązaniu do poprzednich komunikatów przedstawia:
  • wzór sprawozdania do Umowy komponentu „D – Wieloletni Program Rozwoju Infrastruktury Sportowej” dla Gminy Kozienice,
  • wzór sprawozdania do Umowy komponentu „E – Mazowiecki Program Zaopatrzenia w Wodę”,
  • wzór wniosku o płatność do Umowy komponentu „F – Uzupełnienie Finansowe ZPORR- Wodociągi. Pomoc Klęskowa”.

Zwracamy się z prośbą o ich wypełnienie, podpisanie oraz dostarczenie przez zainteresowanych Beneficjentów w stosownym terminie do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Departament Rolnictwa i Modernizacji Terenów Wiejskich, ul. Jagiellońska 74, 03 – 301 Warszawa.

Artykuły powiązane

Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza

20-01-2006
W dniu 19 grudnia 2005 roku Sejmik Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 233/05 uchwalił Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza z komponentami: Mazowiecki Program Wsparcia Powiatowej Infrastruktury Drogowej, Mazowiecki Program Modernizacji Placówek Oświatowych na Terenach Wiejskich,...
więcej o: Samorządowy Program Rozwoju Mazowsza

Liczba wyświetleń: 5641

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.