Inne

Orkiestry na start!

2019.03.08 12:00 , aktualizacja: 2019.03.12 13:13

Autor: opr. Jerzy Lipka-Wołowski, Wprowadzenie: Jerzy Lipka-Wołowski

Zarząd Województwa Mazowieckiego wraz z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich w Województwie Mazowieckim zaprasza orkiestry dęte do udziału w konkursie „Najlepsza orkiestra dęta Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim” odbywającego się pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

Tegoroczna edycja konkursu to pisemne zgłoszenia do dnia 28 czerwca 2019 roku i jesienne przesłuchania połączone ze specjalistycznymi warsztatami dla kapelmistrzów. Pula nagród finansowych w tym roku wynosi 20.000 zł. Nagrody będą stanowić przelew środków na konto wskazane przez organ prowadzący orkiestrę z przeznaczeniem na potrzeby orkiestry.

 

Regulamin Konkursu oraz Karta Zgłoszeniowa są dostępne na stronie Biura Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w Województwie Mazowieckim.

Liczba wyświetleń: 249

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.