Konkurs „Stolica Kultury Mazowsza”

Stolica Kultury Mazowsza 2021

2020.09.17 15:45 , aktualizacja: 2020.09.22 14:04

Autor: Sylwia Stanibuła-Urban (KP), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckie starostwa do udziału w kolejnej edycji „Stolica Kultury Mazowsza” na rok 2021.

 

Stolicą Kultury Mazowsza był już Pułtusk, Węgrów, Sokołów Podlaski, Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, a także powiaty takie jak: sierpecki, makowski, piaseczyński, sochaczewski, żyrardowski, kozienicki, mławski, przasnyski, czy legionowski.

Warunkiem udziału w konkursie jest przedłożenie propozycji rocznego programu imprez kulturalnych organizowanych w mieście powiatowym oraz w sąsiadujących gminach i miastach należących do tego powiatu wraz z preliminarzem kosztów.

Należy dołożyć wszelkiej staranności przy uzupełnianiu ww. formularzy ze szczególnym uwzględnieniem deklaracji udziału gmin w projekcie oraz przy kalkulowaniu kosztów przedsięwzięcia. Będzie to miało zasadnicze znaczenie podczas oceny wniosków.

 

Program, o którym mowa, należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2020 r. w Departamencie Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, ul. B. Brechta 3, 03-472 Warszawa, z dopiskiem „Stolica Kultury Mazowsza 2021”.

 

Warunkiem prawidłowego zgłoszenia wniosku jest poprawne wypełnienie załączonego wzoru rocznego programu imprez kulturalnych z preliminarzem kosztów oraz wzoru tabeli z kryteriami podlegającymi ocenie merytorycznej komisji konkursowej do projektu.

 

W przypadku pytań lub uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z Sylwią Stanibułą-Urban tel. 22 59 79 533; email: . pracownicą Wydziału Kultury Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 17 kB, Liczba pobrań: 151
Rozmiar: 20 kB, Liczba pobrań: 99
Rozmiar: 15 kB, Liczba pobrań: 134

Liczba wyświetleń: 566

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.