Konkurs „Stolica Kultury Mazowsza”

Komunikat dotyczący kolejnej edycji konkursu „Stolica Kultury Mazowsza” na rok 2017

2016.09.20 10:25 , aktualizacja: 2017.08.25 13:46

Autor: Sylwia Stanibuła-Urban, KP, Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Samorząd Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza mazowieckie starostwa do udziału w kolejnej edycji „Stolica Kultury Mazowsza” na rok 2017.

 

Stolicą Kultury Mazowsza był już Pułtusk, Węgrów, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, a także powiat sierpecki, makowski, piaseczyński, sochaczewski, żyrardowski, kozienicki i mławski. W tym roku jest to powiat otwocki.

 

Kryteria

Warunkiem udziału w konkursie jest przedłożenie propozycji rocznego programu imprez kulturalnych organizowanych w mieście powiatowym oraz w sąsiadujących gminach i miastach należących do tego powiatu wraz z preliminarzem kosztów.

Należy dołożyć wszelkiej staranności przy uzupełnianiu formularzy ze szczególnym uwzględnieniem deklaracji udziału gmin w projekcie oraz przy kalkulowaniu kosztów przedsięwzięcia. Będzie to miało zasadnicze znaczenie podczas oceny wniosków.

 

Oferty

Należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2016 r. w sekretariacie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, ul. B. Brechta 3, 03-472 Warszawa, z dopiskiem „Stolica Kultury Mazowsza 2017”.

 

Warunkiem prawidłowego zgłoszenia wniosku jest poprawne wypełnienie załączonego wzoru rocznego programu imprez kulturalnych z preliminarzem kosztów oraz wzoru tabeli z kryteriami podlegającymi ocenie merytorycznej komisji konkursowej do projektu.

 

W przypadku pytań

Informacji udzielą pracownicy Wydziału Kultury Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego – Sylwia Stanibuła-Urban tel. 22 59 79 533; email: . oraz Anna Grzywacz tel. 22 59 79 526; email: .
 

Liczba wyświetleń: 537

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.