Aktualności

Dni Ukraińskiego Biznesu w Polsce

2018.01.25 10:30 , aktualizacja: 2018.01.25 12:09

Autor: Katarzyna Janiszewska (KM), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

VIII Międzynarodowe Forum „Dni Ukraińskiego Biznesu w Polsce”

10 maja 2018 r., Warszawa

 

10 maja w Warszawie oraz 11 maja w Gdańsku odbędą się fora biznesowe, organizowane corocznie przez Zrzeszenie Ukraińskiego Biznesu w Polsce. Fora odbywają się pod patronatem Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej na Ukrainie i Ambasady Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej, przy wsparciu Ministerstwa Rozwoju Ekonomicznego i Handlu Ukrainy oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju RP.

 

Forum dotyczy aktualnych tematów z zakresu współpracy gospodarczej, w szczególności perspektyw inwestycyjnych dla polskiego biznesu w ukraińską gospodarkę oraz możliwości zwiększenia wymiany handlowej pomiędzy krajami. Tematyka forum będzie dotyczyła także międzynarodowej współpracy w obszarze gospodarki morskiej, żeglugi morskiej i śródlądowej, infrastruktury portowej oraz przemysłu okrętowego.

 

Więcej informacji udzielają:

  • w Polsce – pani Inha Livandovska, e-mail: ,  tel. +48 577 077 287,
  • na Ukrainie – pani Olena Vakulik, e-mail: , tel. +380(44)2380944.

Rejestracja i program forum

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Organizatora www.ukrbizpol.org

 

Liczba wyświetleń: 116

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.