Otwarte konkursy ofert

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację w latach 2021–2023 niektórych zadań publicznych województwa mazowieckiego w obszarze „Działalność na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”

2021.06.02 15:25

Autor: Piotr Lejzerowicz (MCPS), Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Zarząd Województwa Mazowieckiego 1 czerwca 2021 r. podjął uchwałę nr 845/234/21 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w latach 2021–2023 niektórych zadań publicznych Województwa Mazowieckiego w obszarze „Działalność na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” – w formie powierzenia realizacji poniższych zadań:

  1. Działania na rzecz seniorów w zakresie zwiększania samodzielności i przeciwdziałania zagrożeniu marginalizacją społeczną;
  2. Partycypacja seniorów w życiu społecznym;
  3. Ścieżką edukacyjną w trzeci wiek;
  4. Bony społeczne dla seniorów;
  5. Internetowa platforma informacyjno-poradnikowa dla seniorów;
  6. Pomoc niemedyczna w zakresie ochrony zdrowia psychicznego seniorów.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.dialog.mazovia.pl w zakładce „Konkursy ofert” oraz na stronie Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej: www.mcps.com.pl w zakładce "Otwarte konkursy ofert".

Liczba wyświetleń: 105

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.