Harmonogram sesji sejmiku

PORZĄDEK OBRAD XXXIV POSIEDZENIA
SEJMIKU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
( II kadencja )
w dniu 19 grudnia 2005

  1. Przyjęcie protokołu.

  2. Sprawozdanie Komisji Budżetu i Finansów o projekcie uchwały w sprawie zmian budżetu Województwa Mazowieckiego na 2005 rok (Druk Nr 612) – sprawozdawca radna pani Anna Sikora.

  3. Sprawozdanie Komisji Budżetu i Finansów o projekcie uchwały w sprawie wydatków niewygasających z upływem 2005 roku (Druk Nr 611) – sprawozdawca radna pani Anna Sikora.

  4. Sprawozdanie Komisji Budżetu i Finansów o projekcie uchwały w sprawie budżetu Województwa Mazowieckiego na 2006 rok (Druk Nr 595) – sprawozdawca radna pani Anna Sikora.

  5. Sprawozdanie Komisji Budżetu i Finansów o projekcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zatwierdzenia Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Samorządu Województwa Mazowieckiego na lata 2005 – 2008 (Druk Nr 594) – sprawozdawca radna pani Anna Sikora.

  6. Sprawozdanie Komisji Prawa, Samorządu Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego o projekcie uchwały w sprawie utworzenia samorządowej instytucji kultury pod nazwą Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu i nadania jej statutu (Druk Nr 610) – sprawozdawca radny pan Mariusz Affek.

  7. Sprawozdanie Komisji Prawa, Samorządu Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego o projekcie uchwały w sprawie przystąpienia Województwa Mazowieckiego do Stowarzyszenia Gmin, Powiatów i Regionów Nadbużańskich (Druk Nr 574) – sprawozdawca radny pan Mariusz Affek.

  8. Sprawozdanie Komisji Ochrony Środowiska o projekcie uchwały w sprawie przyjęcia „Raportu z realizacji Programu Ochrony Środowiska Województwa Mazowieckiego za rok 2004 (z uwzględnieniem roku 2003)” (Druk Nr 604) – sprawozdawca radny pan Romuald Gronkiewicz

  9. Sprawozdanie Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej o projekcie uchwały w sprawie likwidacji Zakładów Naprawczych Sprzętu Medycznego w Warszawie (Druk Nr 564) – sprawozdawca radna pani Erwina Ryś-Ferens.

  10. Sprawozdanie Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej o projekcie uchwały w sprawie wyboru przedstawicieli Sejmiku do komisji konkursowej na stanowisko zastępcy dyrektora ds. opieki zdr
powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.