Harmonogram sesji sejmiku

PORZĄDEK OBRAD XVI POSIEDZENIA
SEJMIKU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
( III kadencja )
w dniu 28 stycznia 2008

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Sprawozdanie Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej o projekcie uchwały w sprawie ograniczenia działalności Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie (Druk Nr 220) – sprawozdawca radna pani Bożenna Pacholczak.
4. Sprawozdanie Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej o projekcie uchwały w sprawie zatwierdzenia zmian statutu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (Druk Nr 274) – sprawozdawca radna pani Bożenna Pacholczak.
5. Sprawozdanie Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej o projekcie uchwały w sprawie zatwierdzenia zmian statutu Samodzielnego Wojewódzkiego Publicznego Zespołu Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym w Radomiu (Druk Nr 277) - sprawozdawca radna pani Bożenna Pacholczak.
6. Sprawozdanie Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej o projekcie uchwały w sprawie zatwierdzenia statutu Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie (Druk Nr 288) - sprawozdawca radna pani Bożenna Pacholczak.
7. Sprawozdanie Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej o projekcie uchwały w sprawie zatwierdzenia zmian statutu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Siedlcach (Druk Nr 289) - sprawozdawca radna pani Bożenna Pacholczak.
8. Sprawozdanie Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej o projekcie uchwały w sprawie wydelegowania przedstawiciela Sejmiku do Rady Społecznej działającej przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych „Palma” (Druk Nr 301) - sprawozdawca radna pani Bożenna Pacholczak.
9. Sprawozdanie Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej o projekcie uchwały w sprawie wyboru przedstawicieli Sejmiku do komisji konkursowej na stanowisko zastępcy dyrektora ds. medycznych Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Meditrans Ostrołęka” Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego (Druk Nr 302) - sprawozdawca radna pani Bożenna Pacholczak.
10. Sprawozdanie Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej o projekcie uchwały w sprawie ograniczenia działalności Samodzielnego Publicznego Zakładu Op

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.