Harmonogram sesji sejmiku

PORZĄDEK OBRAD XXXI POSIEDZENIA
SEJMIKU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO
( III kadencja )
w dniu 15 czerwca 2009

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Sprawozdanie Komisji Budżetu i Finansów o projekcie uchwały w sprawie zmian budżetu Województwa Mazowieckiego na 2009 rok (Druk Nr 694) – sprawozdawca radny pan Henryk Antczak.
4. Sprawozdanie Komisji Prawa, Samorządu, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego o projekcie uchwały w sprawie projektu Statutu Województwa Mazowieckiego (Druk Nr 685) – sprawozdawca radny pan Witold Chrzanowski.
5. Sprawozdanie Komisji Edukacji, Nauki i Szkolnictwa Wyższego o projekcie uchwały w sprawie Regulaminu określającego wysokość stawek dodatków: motywacyjnego, funkcyjnego, mieszkaniowego, za wysługę lat i za warunki pracy, szczegółowe warunki ich przyznawania, sposób obliczania niektórych innych składników wynagrodzenia nauczycieli, podziała środków oraz wysokość nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego i nagród dyrektorów placówek (Druk Nr 692) – sprawozdawca radna pani Danuta Janusz.
6. Sprawozdanie Komisji Edukacji, Nauki i Szkolnictwa Wyższego o projekcie uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Bibliotek Pedagogicznych w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu, Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach i Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie w Bibliotekę Pedagogiczną Województwa Mazowieckiego z siedzibą w Warszawie (Druk Nr 690) – sprawozdawca radna pani Danuta Janusz.
7. Projekt uchwały w sprawie likwidacji Medycznej Szkoły Policealnej w Sokołowie Podlaskim (Druk Nr 710) – pan Waldemar Roszkiewicz, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego.
8. Projekt uchwały w sprawie rozwiązania Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Pruszkowie oraz likwidacji Medycznej Szkoły Policealnej w Pruszkowie i Medycznej Szkoły Policealnej dla Dorosłych w Pruszkowie (Druk Nr 711) - pan Waldemar Roszkiewicz, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego.
9. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na podpisanie Oświadczenia Stron Kontraktu Wojewódzkiego dla Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2008 (Druk Nr 697) – Pan Adam Struzik, Marszałek W

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.