Uchwały zarządu

Nr 1418/63/11 z dn. 11-07-2011

w sprawie opinii do projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie stanowiska Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie nauczania języka polskiego w szkołach w Republice Litewskiej.

więcej

Nr 1417/63/11 z dn. 11-07-2011

w sprawie opinii do projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie stanowiska Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie upamiętnienia ofiar ludobójstwa dokonanego na Polakach na Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej Polskiej.

więcej

Nr 1416/63/11 z dn. 11-07-2011

w sprawie wniesienia pod obrady Sejmiku Województwa Mazowieckiego autopoprawki do projektu uchwały Sejmiku w sprawie połączenia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych „PALMA” oraz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Lecznica Centrum” z Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjnym i Medycyny Pracy „ATTIS” Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej.

więcej
Uchwały zarządu

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.