Z posiedzeń zarządu

202. posiedzenie zarządu, 27 stycznia 2021 r.

2021.01.28 09:45 , aktualizacja: 2021.01.28 12:55

Autor: Katarzyna Grochocka (OR), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

W środę 27 stycznia odbyło się 202 posiedzenie Zarządu Województwa Mazowieckiego

 

 

Porządek obrad:

  1. Projekt uchwały Zarządu Województwa Mazowieckiego w sprawie planu dochodów i planu wydatków Województwa Mazowieckiego na 2021 rok w pełnej szczegółowości klasyfikacji budżetowej.
  1. Projekt uchwały Zarządu Województwa Mazowieckiego w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków budżetu Województwa Mazowieckiego na 2021 r.
  1. Projekt uchwały Zarządu Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie planu dochodów i wydatków na realizację zadań z zakresu administracji rządowej wykonywanych przez Województwo Mazowieckie na 2021 rok.
  1. Projekt uchwały Zarządu Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie prognozowanej wysokości rezerwy celowej na wkłady własne w realizację projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych krajowych.
  1. Projekt uchwały Zarządu Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie prognozowanej wysokości rezerwy celowej na finansowanie lub współfinansowanie projektów własnych wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych realizowanych przy udziale środków pochodzących z Unii Europejskiej, Norweskiego Mechanizmu Finansowego i EOG, Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy.

 

Liczba wyświetleń: 166

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.