Oferty współpracy

Uniwersytet Cypryjski nawiąże współpracę w obszarze TIK w ramach programu Interreg EUROPA 2014-2020

2016.04.19 10:15 , aktualizacja: 2016.04.27 13:58

Autor: Agnieszka Mync, (KM), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

 

W Nikozji na Uniwersytecie Cypryjskim w ramach Departamentu Nauk Komputerowych funkcjonuje jednostka o nazwie SEIT (Software Engineering and Internet Technologies) Lab posiadająca bogate doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK). SEIT Lab chętnie podzieli się swoim doświadczeniem z innymi partnerami w ramach projektu, który byłby przygotowywany do złożenia w drugim naborze wniosków w programie Interreg EUROPA 2014-2020.

 

Drugi nabór w programie Interreg EUROPA będzie prowadzony do 13 maja br.

 

Do obszarów, w których działa SEIT Lab, należą m.in.: e-zdrowie, e-biznes, e-zarządzanie, e-learning, a także dziedziny związane z ochroną środowiska i wytwarzaniem energii czy przedsiębiorczością i innowacjami. Jednostka uczestniczyła w wielu projektach unijnych, w tym w ramach programów ramowych i Horyzoncie 2020 oraz dwukrotnie w programie współpracy międzyregionalnej Interreg IVC.

 

Uniwersytet Cypryjski, jako główny uniwersytet państwowy kraju, posiada ścisłe powiązania z organami władz lokalnych, regionalnych i krajowych oraz decydentami, których chętnie zaprosi do udziału w projekcie w ramach programu Interreg EUROPA 2014-2020.

 

Więcej informacji na temat działalności instytucji

 

Własność propozycji: Prof. George A. Papadopoulos, Dyrektor SEIT Lab, Departament Nauk Komputerowych, Uniwersytet Cypryjski, Nikozja, Cypr.

 

Dane kontaktowe do przedstawiciela SEIT Lab zostaną udostępnione zainteresowanym drogą mailową. Prosimy o kontakt pod adresem: .

 

Informację zamieszcza się na prośbę Krajowego Punktu Kontaktowego Programu Interreg Europa w Ministerstwie Rozwoju (Departament Współpracy Terytorialnej – Wydział Współpracy Transnarodowej i Międzyregionalnej w Katowicach).

Liczba wyświetleń: 161

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.