Z regionu

Turniej o puchar marszałka

2012.02.21 15:15 , aktualizacja: 2012.02.29 13:34
Autor: oprac. Dariusz Cierebiej, Wprowadzenie: Iwona Dybowska
fot. arch. UMWM

W dniach 18-19 lutego br. w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie rozegrano Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Drużynom kibicował m.in. radny województwa mazowieckiego Mirosław Adam Orliński.

 

O zwycięstwo walczyło 7 męskich zespołów: CKU Ogrodnik Sochaczew, Virtus Wiskitki, GKS Słupno, Skarpa Wyszogród, Skierniewicki Węgiel, Volley Centrum Zgierz, Rawa Mazowiecka. Drużyny w drodze losowania zostały podzielone na 2 grupy.

 

W ciągu dwóch dni rozegrano łącznie 14 spotkań. Wszyscy zawodnicy reprezentowali wysoki poziom gry, dlatego mecze nie tylko cieszyły się zainteresowaniem, ale także wzbudzały wiele sportowych emocji. Szczególnie ciekawa okazała się gra o trzecie miejsce – dopiero wynik piątego seta zdecydował, kto stanie na podium.

 

Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary oraz medale. Wyłoniono też najlepszych zawodników w czterech kategoriach.

 

Lista zwycięzców:

I miejsce: GKS Słupno

II miejsce: Skierniewicki Węgiel

III miejsce: Virtus Wsikitki

 

Najlepszy rozgrywający: Jakub Łakomy (GKS Słupno)

Najlepszy atakujący: Tomasz Antoniak (Skierniewicki Węgiel)

Najlepszy blokujący: Dariusz Cierebiej (CKU Ogrodnik Sochaczew)

Najwszechstronniejszy zawodnik: Damian Kacprzak (Virtus Wiskitki)

Liczba wyświetleń: 528

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.