Z regionu

Kiermasz świąteczny w urzędzie? Dlaczego nie…

2012.03.28 14:45 , aktualizacja: 2012.03.28 14:59

Autor: Elwira Kasprzak, Wprowadzenie: Elwira Kasprzak

Dzięki uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej działających przy Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „DREWNICA” w Ząbkach, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie zagościł już świąteczny nastrój.

 

Zorganizowany 28 marca br. kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. A było w czym wybierać; od kart świątecznych zaczynając, poprzez ozdobne świece, zajączki, jajka, na większych kompozycjach kończąc. Każdy z wystawionych przedmiotów to misterna praca. Widać ją w doborze materiałów, kolorów, w artyzmie. Naprawdę trudno było się zdecydować. Na szczęście z pomocą przychodziły panie Monika Proniewicz i Magdalena Mazurek, pracujące w szpitalu „DREWNICA” jako terapeuci zajęciowi.
 

Mamy nadzieję, że cel, na jaki zostanie przeznaczony dochód ze sprzedaży prac sprawi uczestnikom WTZ tyle radości, ile nam, pracownikom urzędu marszałkowskiego, możliwość udziału w tym kiermaszu. Przedmioty, które ozdobią nasze domy i biura są cenne jak idea warsztatów terapii zajęciowej.
 

  • Fot. arch. UMWM
  • Fot. arch. UMWM
  • Fot. arch. UMWM
  • Fot. arch. UMWM
  • Fot. arch. UMWM
  • Fot. arch. UMWM

Liczba wyświetleń: 386

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.