Z regionu

Najaktywniejsze liderki wybrane

2013.10.02 15:25 , aktualizacja: 2018.09.25 11:41

Autor: Marcin Rzońca (RW), Wprowadzenie: Monika Guzowska

Fot. Marcin Rzońca
Fot. Marcin Rzońca

2 października zakończono pierwszą edycję konkursu na najaktywniejszą liderkę obszarów wiejskich w województwie mazowieckim, zorganizowaną przez Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

 

Po rozwiązaniu przez kandydatki testu na temat województwa mazowieckiego, PROW 2007-2013 i KSOW, krótkich wywiadach i analizie nadesłanych materiałów (rekomendacji, kronik, opisów działalności) komisja konkursowa pod przewodnictwem Grażyny Opolskiej przyznała:

 

I MIEJSCE Teresie Majkusiak (Skaryszew)

 

II MIEJSCE ex aequo Barbarze Góral (Borzychy) i Grażynie Jałgos-Dębskiej  (Opypy)

 

III MIEJSCE ex aequo Annie Szpurze (Stara Kornica) i Hannie Wronce (Równe)

 

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE Bożenie Bajkowskiej (Makówka).

 

Osiemnaście pań, które stanęły w tym roku do walki o miano najaktywniejszej liderki wiejskiej, to postacie nietuzinkowe, godne wyróżnienia za zaangażowanie w życie swoich lokalnych społeczności. Gratulujemy zatem i dziękujemy!

 

Komisja, doceniając zaangażowanie i pracę na rzecz obszarów wiejskich, postanowiła wszystkie pozostałe uczestniczki wyróżnić upominkami KSOW.

Liczba wyświetleń: 507

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.