Z regionu

Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego

2013.11.19 08:05 , aktualizacja: 2013.11.21 10:03

Autor: Aneta Dąbrowska Bogucka (KP), Wprowadzenie: Monika Guzowska

Wielu turystów odwiedzających Polskę swój pobyt ogranicza tylko do Warszawy, zapominając, że jest ona również stolicą Mazowsza, największego polskiego województwa, o wspaniałej przyrodzie, bogatych tradycjach i atrakcjach turystyczno-kulturalnych. Z taką myślą przygotowaliśmy program promocyjny „Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego”.

 

Ofertę skierowaliśmy do mieszkańców regionu i turystów odwiedzających Mazowsze, a jego formuła została tak pomyślana, aby zachęcić uczestników do odwiedzenia konkretnych placówek kulturalnychi atrakcji turystycznych Mazowsza, zbierania pieczątek, które przeliczone na punkty umożliwiły wzięcie udziału w losowaniu nagród. 

 

Można było zdobyć: samochodową nawigację GPS, turystyczną rowerową nawigację GPS, zestaw piknikowy: kosz piknikowy z wyposażeniem oraz koc piknikowy. Nagrody dodatkowe to karnety wstępu do kompleksu basenów Termy Mszczonów, bilety do muzeów, albumy, książki, plecaki, saszetki na biodro itp.

 

18 listopada br. w siedzibie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiegow Warszawie odbyło się losowanie nagród III edycji programu.

 

Wszystkim partnerom i patronom medialnym dziękujemy za owocną współpracę. Uczestnikom dziękujemy za czynny udział w naszej zabawie, gratulujemy nagrodzonym i liczymy na wspólne odkrywanie Mazowsza z Paszportem Turystycznym Województwa Mazowieckiego również w przyszłym roku.

  • Fot. Hanna Maliszewska
  • Fot. Hanna Maliszewska
  • Fot. Hanna Maliszewska
  • Fot. Hanna Maliszewska
  • Fot. Hanna Maliszewska
  • fot.Agnieszka Stabińska
  • fot.Agnieszka Stabińska
  • fot.Agnieszka Stabińska

Pliki do pobrania

Rozmiar: 107 kB, Liczba pobrań: 832, Dokument programu Microsoft Word

Liczba wyświetleń: 720

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.