Z regionu

„Trzecia Młodość” zainaugurowała działalność

2014.10.13 10:10 , aktualizacja: 2015.07.13 11:02

Autor: oprac. Monika Guzowska, Wprowadzenie: Monika Guzowska

W murach płockiej politechniki  odbyła się pierwsza inauguracja roku akademickiego 2014/2015 Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość”. To druga placówka edukacyjna, która będzie służyć seniorom.

 

Powołania tej uczelni podjęło się stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja. Zainteresowani będą mogli tutaj aktywnie spędzać czas i realizować swoje pasje. W uroczystości rozpoczęcia działalności placówki uczestniczył m.in. marszałek Adam Struzik.

 

Pierwsze zajęcia odbędą się 16 października. Studenci będą uczyć się m.in. języków obcych, informatyki, obsługi nowoczesnych urządzeń. W planach są także wyjazdy integracyjne, wieczorki taneczne czy zajęcia koła teatralnego.

  • logotyp projektu
  • Zaproszeni goście na inaugurację Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość” w filii płockiej politechniki Fot. UTW Trzecia młodość
  • marszałek Adam Struzik Fot. UTW Trzecia młodość
  • Zaproszeni na inaugurację Fot. UTW Trzecia młodość
  • Rozmowy w kuluarach Fot. UTW Trzecia młodość

Liczba wyświetleń: 264

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.