Z regionu

MFPK dobrze widzianą firmą

2014.11.27 15:05 , aktualizacja: 2015.07.13 10:20

Autor: Wiesław Kołodziejski (KM), Wprowadzenie: Monika Guzowska

  • Prezes Mazowieckiego Funduszu Poręczeń Kredytowych  odbiera dyplom "Firma Dobrze Widziana" Fot. arch. BCC
  • Przedstwiciele podmiotów, któe otrzymały tytuł  "Firma Dobrze Widziana" Fot. arch. BCC
  • Prezes Mazowieckiego Funduszu Poręczeń Kredytowych prezentuje dyplom "Firma Dobrze Widziana" Fot. arch. BCC
  • Członkowie Kapituły BCC Fot. arch. BCC
  • uczestnicy gali Fot. arch. BCC

W Pałacu Lubomirskich w Warszawie, 25 listopada br., 33 laureatom V edycji konkursu „Firma Dobrze Widziana” wręczono specjalne dyplomy. Jednym ze zwycięzców jest Mazowiecki Fundusz Poręczeń Kredytowych.

 

Konkurs jest kontynuacją idei realizowanego w latach 2009–2011 projektu „CSR – jako narzędzie budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa” i „Firma Dobrze Widziana”. Promuje on firmy, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny. Służy także szerzeniu wiedzy na temat skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej.

Tytuł „Firma Dobrze Widziana” może otrzymać każdy członek Business Centre Club – przedsiębiorstwo prywatne, państwowe lub jego oddział. Może być to mała, średnia lub duża firma. Konkurs ma zasięg ogólnopolski. Laureaci mogą wielokrotnie ubiegać się o ten prestiżowy tytuł.

 

Kapituła konkursu dokonała oceny na podstawie ankiety, która zawierała podstawowe informacje o działalności każdej z firm w kontekście spełniania zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Pod uwagę brana była  przede wszystkim opracowana i wdrożona strategia działań w obszarze CSR, skuteczność oraz metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy, polityka firmy wobec pracowników, w tym przestrzeganie zasad równouprawnienia, a także przestrzeganie reguł społecznej odpowiedzialności biznesu w dziedzinie ekologii, rynku i działań charytatywnych.

Liczba wyświetleń: 258

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.