Z regionu

Mazovia Equi Cup

2016.09.26 13:15

Autor: Joanna Wołczyńska, (OR), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

  • Zawody Mazovia Equi Cup fot. J. Wołczyńska
  • Członek zarządu Rafał Rajkowski podczas wręczenia pucharu zwycięzcy Mazovia Equi Cup fot. J. Wołczyńska
  • Przejazd zawodnika fot. J. Wołczyńska
  • Członek zarządu Rafał Rajkowski przy stoisku Urzędu Marszałkowskiego fot. J. Wołczyńska

Mazowiecki puchar w Skokach przez przeszkody Mazovia Equi Cup 2016 odbył się w Ośrodku Jeździeckim Farma Sielanka w Warce. Organizatorem imprezy był zarząd Stowarzyszenia na rzecz promocji sportów konnych Equisport. Zawody obserwował członek zarządu Rafał Rajkowski.

 

Impreza na wysokim poziomie

Wrześniowy finał kończył cykl ośmiu zawodów kwalifikacyjnych rozgrywanych od kwietnia br., w których zawodnicy we wszystkich kategoriach wiekowych i na różnym poziomie wyszkolenia zdobywali punkty rankingowe. Duża liczba przejazdów dostarczyła kibicom sporo emocji. Zawody odbyły się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

 

W programie uroczystości nie zabrakło również atrakcji dla rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych organizowane były zabawy i animacje, konkursy z nagrodami, EKO – JARMARK, a także rodzinny piknik. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 

 

Zwycięzca nagrodzony

Członek zarządu Rafał Rajkowski wręczył zwycięzcy całego turnieju puchar, pogratulował wysokich osiągnięć i życzył dalszych sukcesów w karierze.

 

Liczba wyświetleń: 276

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.