Z regionu

Czas dla najbliższych

2017.05.29 14:00 , aktualizacja: 2017.05.29 14:51

Autor: Joanna Wołczyńska (OR), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Członek zarządu Rafał Rajkowski z uczestnikami pikniku Dni majowe w Białobrzegach...

W miniony weekend subregion radomski obfitował w imprezy rodzinne. Na zorganizowanych festynach pojawiły się tłumy, a każde wydarzenie przepełnione było licznymi atrakcjami.

 

Zdrowo i bezpiecznie

Weekend rozpoczął się od festynu rodzinnego „Żyjmy zdrowo, aktywnie i kolorowo!”, zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 15 im. Władysława Syrokomli w Radomiu. W niedzielę Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących w Radomiu przygotował piknik rodzinny, a w Zespole Szkół Publicznych im. Witolda Gombrowicza zorganizowano festyn „Sportowa rodzinka”. Główną atrakcją dla dzieci był symulator do jazdy jednośladem, który okazał się dużym wyzwaniem. Najmłodsi poznali także zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Otrzymali też od członka zarządu Rafała Rajkowskiego zestawy elementów odblaskowych, ufundowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. W ich skład wchodzą  2 opaski zapinane na rękę oraz 2 zawieszki.

 

Dni majowe Białobrzegów

W programie znalazły się wydarzenia kulturalne, muzyczne  i sportowe. Gwiazdą koncertów była m.in. legenda polskiej sceny rozrywkowej – Beata Kozidrak z zespołem Bajm.

 

 

Liczba wyświetleń: 233

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.