Z regionu

„Grafika 2010” w siedleckim muzeum

2010.01.22 00:00 , aktualizacja: 2012.03.02 13:47

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

20 stycznia br. w siedzibie siedleckiego Muzeum Regionalnego odbył się wernisaż wystawy „Grafika 2010”, składającej się z prac studentów V roku pedagogiki z plastyką Akademii Podlaskiej w Siedlcach z pracowni grafiki Haliny Cholewki.
 

Ekspozycja prac studentów V roku Akademii na stałe wpisała się już do kalendarza wystaw siedleckiego muzeum. Wykonane w różnych technikach autorskie prezentacje graficzne nie tylko ukazują zamiłowanie artystów do procesu tworzenia, ale także służą promocji współczesnej grafiki.

Prace inspirowane osobistymi doświadczeniami udowadniają, że tworzenie grafiki może stać się źródłem satysfakcji i radości. Studenci mieli możliwość szlifowania talentów artystycznych w profesjonalnych warunkach – korzystali ze specjalistycznego sprzętu i oświetlenia. Wystawa dostępna będzie dla odwiedzających do 14 lutego br.

Liczba wyświetleń: 490

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.