Z regionu

Artyści z Mazowsza – wystawa poplenerowa

2010.01.25 00:00 , aktualizacja: 2012.03.02 13:47

Autor: Barbara Chmielewska, Delegatura UMWM w Ciechanowie, Wprowadzenie: Iwona Dybowska

22 stycznia br. w Centrum Kultury i Sztuki w Galerii „C” w Ciechanowie odbył się wernisaż wystawy poplenerowej „Artyści z Mazowsza – Osieck 2009”.
 

Na wystawę składają się prace powstałe podczas II Pleneru Malarskiego w Osiecku. Obrazy prezentują różnorodne techniki i indywidualne interpretacje tematyki. Tworzą również ciekawą opowieść o miejscu, w którym plener się odbywał.

Projekt „Artyści z Mazowsza” jest formą promocji twórczości artystów plastyków mieszkających poza Warszawą, a na terenie Mazowsza. Realizowany jest dzięki współpracy Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki z Fundacją Artbarbakan. Wśród artystów, których prace obejrzeć można w ramach wystawy znaleźli się twórcy m.in. z Purdy Silic, Gostynina, Rawy Mazowieckiej, Józefowa, Legionowa, Mińska Mazowieckiego.

Liczba wyświetleń: 504

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.