Z regionu

Ruch znowu najlepszy

2010.02.08 00:00 , aktualizacja: 2012.03.02 13:58

Autor: Administrator, Wprowadzenie: Łucja D. Cichocka

6 lutego br. w Publicznym Gimnazjum nr 10 w Radomiu odbył się finał „Halowej Ligi Piłki Nożnej Centrum Cup – Oskar Sport”. Zwycięzcom turnieju pogratulował m. in. członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Piotr Szperndałowicz.
 

Rozgrywki rozpoczęły sie jeszcze w ubiegłym roku i po raz trzeci z rzędu wygrała je drużyna Ruchu. W ostatnim spotkaniu obrońca tytułu zremisował z Panexem I i to wystarczyło do zapewnienia sobie mistrzostwa. Najlepszym strzelcem imprezy został Wiesław Śliwiński z Panelexu, miano najlepszego bramkarza wywalczył Łukasz Wójcik z RadomSport.pl. Impreza byla dofinansowana środkami pochodzącymi z budżetu województwa mazowieckiego.

Piłkarze Ruchu oraz pozostałe drużyny otrzymały puchary i nagrody rąk członka zarządu Piotra Szprendałowicza, który podkreślił, że Samorząd Województwa Mazowieckiego aktywnie wspiera rozwój kultury fizycznej w regionie, czego przykładem mogą być inwestycje związane z rozwojem infrastruktury sportowej, ale również wsparcie finansowe dla wielu imprez. Przypomniał, że dzięki wdrażanemu Programowi Rozwoju Bazy Sportowej, w ciągu dziesięciu lat funkcjonowania samorządu, na Mazowszu wsparcie uzyskało ponad 500 obiektów sportowych na kwotę niemal 250 mln zł.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 38 kB, Liczba pobrań: 226, Plik graficzny (JPG)
Rozmiar: 38 kB, Liczba pobrań: 244, Plik graficzny (JPG)

Liczba wyświetleń: 597

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.