Z regionu

Przedsiębiorcze kobiety docenione

2010.04.13 00:00 , aktualizacja: 2012.03.01 14:49

Autor: , Wprowadzenie: Iwona Dybowska

Rozstrzygnięto konkurs Kobieta Przedsiębiorcza 2009, zorganizowany z myślą o aktywnych paniach z regionu radomskiego. W uroczystej gali, która odbyła się 9 kwietnia br., wziął udział członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Piotr Szprendałowicz.
 

Laury wręczono 36 najbardziej aktywnym paniom w trzech kategoriach. Najważniejsza „Złota Dziesiątka” obejmowała działalność ogólno regionalną. Przyznano również nagrody w poszczególnych powiatach i w samym Radomiu. Tryumfatorką konkursu okazała się Izabela Seweryn, która zwyciężyła w najbardziej prestiżowej ogólno regionalnej klasyfikacji oraz zdobyła tytuł najbardziej przedsiębiorczej kobiety w powiecie radomskim.

Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Piotr Szprendałowicz wręczył wszystkim finalistkom nagrody rzeczowe ufundowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i życzył, aby postawa jaką reprezentują była, nie tylko dla kobiet, inspiracją i mobilizacją do konsekwentnego i efektywnego działania.

Liczba wyświetleń: 744

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.