Gospodarowanie nieruchomościami (ogłoszenia, przetargi)

Lokale do wynajęcia przy ul. Nowy Zjazd w Warszawie

2018.10.03 13:05

Autor: Henryk Cichecki (MZN), Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

 

 1. Nieruchomość położona w Warszawie przy ul. Nowy Zjazd 1, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka ewidencyjna nr 6 w obrębie 5-04-01, o powierzchni 1.741,0 m2, Kw nr WA4M/00218297/4.

 2. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem siedmiokondygnacyjnym o łącznej powierzchni 6.986,4 m2. W nieruchomości prowadzona jest działalność medyczna (cztery kondygnacje) oraz działalność biurowa (dwie kondygnacje). Niski parter oraz poddasze pełnią funkcje techniczne i pomocnicze. Na dachu i poddaszu umiejscowione są stacje bazowe telefonii komórkowej trzech firm telekomunikacyjnych: ORANGE Polska SA, Polkomtel sp. z o.o. i P4 sp. z o.o. Budynek wyposażony w instalacje: centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną, klimatyzacyjną, elektryczną, gazową, ciepłej wody, telefoniczną, odgromową, sygnalizacji przeciwpożarowej.

 3. Na wskazanym terenie nie obowiązuje miejscowy plan ogólny zagospodarowania terenu. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego m.st. Warszawy, zatwierdzonym Uchwałą Nr LXXXII/2746/2006 z dnia 10.10.2006 r. nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym C.20 – teren wielofunkcyjny, o wysokości zabudowy do 20 m.

 4. Stawka czynszu będzie podlegała zmianie, poczynając od stycznia każdego roku, stosownie do wzrostu średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług ogółem ogłaszanego przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego.

 5. Termin wnoszenia opłat z tytułu najmu nieruchomości ustala się na płatny z góry do 15 każdego miesiąca.

   

  Wykaz powierzchni przeznaczonych do najmu:

Lp.

Powierzchnia lokalu w m²

Położenie lokalu

Opis lokalu

Wysokość opłat z tytułu najmu

1.

8,70

parter

Lokal składa się z pomieszczenia biurowego, z dostępem do łazienki i wc, wejście z zewnętrznego ciągu komunikacyjnego. Media: energia elektryczna, woda i centralne ogrzewanie

 • 26,00 zł/m² miesięcznie netto plus podatek VAT,
 • opłaty eksploatacyjne, tj. woda, - energia elektryczna, sprzątanie pomieszczenia – naliczane oddzielnie
 • Internet i telefon we własnym zakresie.

2.

18,30

Niski parter

Lokal składa się z jednego pomieszczenia, położonego na niskim parterze, posiadającego dostęp do wc oraz ciepłej i zimnej wody; wejście z zewnętrznego ciągu komunikacyjnego. Media: energia elektryczna, woda i centralne ogrzewanie

 • 17,00 zł./m² miesięcznie plus podatek VAT,
 • ryczałtowa opłata eksploatacyjna (woda, energia elektr. i co, sprzątanie pomieszczenia),
 • Internet, telefon we własnym zakresie.

 

 

Liczba wyświetleń: 214

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.