Gospodarowanie nieruchomościami (ogłoszenia, przetargi)

Do użyczenia lokal mieszkalny w Ząbkach

2019.06.10 08:55

Autor: Mazowiecki Zarząd Nieruchomości, Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

Zarząd Województwa Mazowieckiego podaje do publicznej wiadomości informację o lokalu mieszkalnym przeznaczonym do użyczenia, znajdującym się w budynku mieszkalnym położonym w Ząbkach przy ul. Rychlińskiego 1B.

 

  1. Lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni użytkowej 105,50 m2;
  2. Lokal mieszkalny znajduje się w murowanym, czterokondygnacyjnym budynku mieszkalnym przy ul. Rychlińskiego 1B w Ząbkach, zlokalizowanym na działce ewidencyjnej nr 3/3 w obrębie 01-0011, o powierzchni 0,1213 ha, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr WA1W/00120044/9;
  3. Na wskazanym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenu, zatwierdzony uchwałą nr L/453/2013 Rady Miasta Ząbki z 23 grudnia 2013 r. w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ząbki – rejon Szpitala. W wymienionym planie budynek, w którym znajduje się lokal mieszkalny przeznaczony do użyczenia położony jest na obszarze oznaczonym symbolem UZK-1 – teren usług zdrowia i kultury;
  4. Nieruchomość na której znajduje się budynek mieszkalny wraz z lokalem, o którym mowa w pkt. 1, posiada następujące przyłącza infrastruktury technicznej: sieć energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna, c.o. i gazowa.
  5. Nieruchomość zostanie użyczona na rzecz Drewnickiego Stowarzyszenia Rodzin
    i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Empatia”.

 

Liczba wyświetleń: 202

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.