Gospodarowanie nieruchomościami (ogłoszenia, przetargi)

Ogłoszenie o oddaniu w użyczenie części nieruchomości przy ul. Floriańskiej 10 w Warszawie

2019.09.20 07:15

Autor: Agnieszka Fred (MZN), Wprowadzenie: Monika Gontarczyk

Informacja o części nieruchomości przeznaczonej do użyczenia położonej w Warszawie przy ul. Floriańskiej 10.

 

  1. Nieruchomość położona w Warszawie przy ul. Floriańskiej 10, oznaczona w ewidencji gruntów w obrębie 4-15-04 jako działka ewidencyjna nr 58.
  2. Pomieszczenia przeznaczone do użyczenia położone są na parterze i II piętrze budynku o powierzchni kolejno 103,10 m2 i 318,10 m2. Budynek murowany, podpiwniczony, pięciokondygnacyjny.
  3. Budynek wyposażony w instalację: wodociągową, kanalizacji sanitarnej, elektryczną, centralnego ogrzewania i odgromową.
  4. Na wskazanym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenu, zatwierdzony uchwałą nr XCIII/2736/2010 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 21 października 2010 r.  w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu Pragi Centrum.
    W wymienionym planie nieruchomość położona jest na obszarze przeznaczonym pod usługi administracji, oznaczony symbolem „b 5.6 U-A”.
  5. Nieruchomość zostanie użyczona na rzecz Wojewody Mazowieckiego - Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

 

Liczba wyświetleń: 207

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.