Rok 2017

Zawiadomienie z 8 listopada 2017 r. o toczącym się postępowaniu administracyjnym wszczętym na wniosek Tadeusza Mariana Ruszczaka

2017.11.09 11:05

Autor: Renata Toryfter, Wprowadzenie: Ewa Żbikowska

Na podstawie art. 127 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (Dz. U. z 2017 r. poz. 1121 z późn. zm.) zawiadamiam, że przed Marszałkiem Województwa Mazowieckiego toczy się postępowanie administracyjne, wszczęte na wniosek Tadeusza Mariana Ruszczaka, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „TADEX” Ruszczak Tadeusz Marian z siedzibą w Wyszkowie przy ul. Stolarskiej 6, w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wprowadzanie ścieków przemysłowych pochodzących z terenu Zakładu zlokalizowanego pod tym samym adresem, zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego, do urządzeń kanalizacyjnych będących własnością podmiotu Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie przy ul. Komunalnej 1.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 316 kB, Liczba pobrań: 76, Adobe Acrobat Document

Liczba wyświetleń: 33

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.