Rok 2017

Zzawiadaomienie z 21 listopada 2017 r. o toczącym się postęowaniu administracyjnym wszczętym na wniosek Pani Danuty Rosłaniec i Pana Zbigniewa Rosłaniec w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego

2017.11.21 09:40

Autor: Małgorzata Dubiel, Wprowadzenie: Ewa Żbikowska

 

Na podstawie art. 127 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (Dz. U. z 2017r. poz. 1121, z późn.zm.) zawiadamiam, że przed Marszałkiem Województwa Mazowieckiego toczy się postępowanie administracyjne, wszczęte na wniosek Pani Danuty Rosłaniec i Pana Zbigniewa Rosłaniec w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wznoszenie obiektów budowlanych i wykonywanie robót na obszarze szczególnego zagrożenia powodzią dla inwestycji budowa budynku rekreacji indywidualnej oraz na gromadzenie ścieków w szczelnym zbiorniku na działce o nr ew. 980 w m. Przeradowo, gmina Szelków, powiat makowski.

 

 

 

 

 

Pliki do pobrania

Rozmiar: 294 kB, Liczba pobrań: 78, Adobe Acrobat Document

Liczba wyświetleń: 88

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.