Szkolenia z zakresu opłat środowiskowych

Zaproszenie na szkolenia z opłat środowiskowych i BDO w Delegaturach UMWM: Wołomin, Piaseczno, Żyrardów

2020.02.07 13:55 , aktualizacja: 2020.02.26 11:18

Szkolenia odbędą się: 25 lutego 2020 r. w Wołominie, 2 marca 2020 r. w Piasecznie (brak wolnych miejsc), 6 marca 2020 r. w Żyrardowie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenia są bezpłatne.

więcej o: Zaproszenie na szkolenia z opłat środowiskowych i BDO w Delegaturach UMWM: Wołomin, Piaseczno, Żyrardów

Brak wolnych miejsc na szkolenie, 29 listopada, z obszaru opłat produktowych i bazy BDO

2019.10.21 12:50 , aktualizacja: 2019.10.21 12:53

Departament Opłat Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie informuje, że brak jest już wolnych miejsc na szkolenie zaplanowane na 29 listopada dotyczące „Opłat produktowych, opłat na publiczne kampanie edukacyjne, opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach, opłat wynikających z ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, opłat wynikających z ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (Rejestr – BDO) i bazy BDO”.

więcej o: Brak wolnych miejsc na szkolenie, 29 listopada, z obszaru opłat produktowych i bazy BDO

Zaproszenie do udziału w szkoleniach dotyczących „Opłat za korzystanie ze środowiska, opłat produktowych, opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach oraz rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (Rejestr – BDO)”

2019.01.21 11:40 , aktualizacja: 2019.01.30 13:31

Departament Opłat Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie ponownie zaprasza przedsiębiorców, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, osoby prowadzące działalność w zakresie wymagającym pozwoleń środowiskowych oraz przedstawicieli innych jednostek organizacyjnych na jednodniowe bezpłatne szkolenia dotyczące: opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej, opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach.

więcej o: Zaproszenie do udziału w szkoleniach dotyczących „Opłat za korzystanie ze środowiska, opłat produktowych, opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach oraz rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (Rejestr – BDO)”

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.