Otwarte konkursy ofert

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert - obszar „Nauka, szkolnictwo wyższe, edukacja, oświata i wychowanie”

2021.05.05 14:05 , aktualizacja: 2021.07.01 09:51

W ramach konkursu złożono 173 oferty. Wymogów formalnych nie spełniło 16 ofert. Dofinansowanie przyznano na realizację 46 zadań publicznych.

więcej o: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert - obszar „Nauka, szkolnictwo wyższe, edukacja, oświata i wychowanie”

Rozstrzygnięciu konkursu - Wspieranie i rozwój klastrów i inicjatyw klastrowych oraz wzmocnienie ich pozycji konkurencyjnej na rynku, w tym m.in. promowanie współpracy między sferą nauki i biznesu

2021.04.29 13:00 , aktualizacja: 2021.04.29 13:25

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego Województwa Mazowieckiego w obszarze „Działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości” – zadanie: „Wspieranie i rozwój klastrów i inicjatyw klastrowych oraz wzmocnienie ich pozycji konkurencyjnej na rynku, w tym m.in. promowanie współpracy między sferą nauki i biznesu”.

więcej o: Rozstrzygnięciu konkursu - Wspieranie i rozwój klastrów i inicjatyw klastrowych oraz wzmocnienie ich pozycji konkurencyjnej na rynku, w tym m.in. promowanie współpracy między sferą nauki i biznesu

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.