Zaproszenia

Zaproszenie - Najbardziej innowacyjni z innowacyjnych

2020.11.27 10:55

Już w najbliższy poniedziałek poznamy laureatów XII edycji konkursu Innowator Mazowsza. Wśród nagrodzonych projektów znalazły się również te, które są odpowiedzią na panującą pandemię.

więcej o: Najbardziej innowacyjni z innowacyjnych

Zaproszenie - 4 mln zł na rozbudowę ulicy Szydłowieckiej w Radomiu

2020.11.25 11:00

Serdecznie zapraszamy na podpisanie umowy na rozbudowę ulicy Szydłowieckiej w Radomiu. Wartość inwestycji to 8 mln zł, z czego 4 mln zł wyniesie dofinansowanie z budżetu województwa. Jutro umowę w tej sprawie podpisze wicemarszałek Rafał Rajkowski.

więcej o: 4 mln zł na rozbudowę ulicy Szydłowieckiej w Radomiu

Zaproszenie - #konferencjaonline Są wyniki Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

2020.11.24 12:05

38 tys. mieszkańców Mazowsza, którzy wzięli udział w głosowaniu pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza zdecydowało o wyborze 63 projektów. Na ich realizację samorząd Mazowsza przeznaczy 25 mln zł. Które przedsięwzięcia zdobyły największą liczbę głosów? W którym regionie Mazowsza głosowano najchętniej? Kiedy Mazowszanie będą realizować swoje projekty? Na te i inne pytania odpowiedzi poznamy w trakcie jutrzejszego spotkanie on-line.

więcej o: #konferencjaonline Są wyniki Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

Zaproszenie - Mazowsze w Polsce Wschodniej, stolica poza wsparciem z RPO – nowe decyzje rządu

2020.11.20 12:10

Po kilkuletniej batalii, strona rządowa w końcu wyraziła zgodę na uwzględnienie Mazowsza regionalnego w programie Polska Wschodnia. W tym samym piśmie Ministerstwo Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej poinformowało także, że Warszawa i okoliczne powiaty zostają wyłączone z regionalnego wsparcia unijnego w ramach RPO WM.

więcej o: Mazowsze w Polsce Wschodniej, stolica poza wsparciem z RPO – nowe decyzje rządu

Zaproszenie - #konferencjaonline Podpisanie umowy zakupu budynku szpitala Bersohnów i Baumanów na rzecz Muzeum Getta Warszawskiego

2020.11.13 16:20

Zapraszamy na konferencję prasową online, podczas której nastąpi podpisanie umowy zakupu nieruchomości dawnego szpitala dziecięcego przy ul. Siennej/Śliskiej w Warszawie.

więcej o: #konferencjaonline Podpisanie umowy zakupu budynku szpitala Bersohnów i Baumanów na rzecz Muzeum Getta Warszawskiego

Zaproszenie - #konferencjaonline Sejmik Mazowsza o sytuacji w służbie zdrowia

2020.10.27 12:20 , aktualizacja: 2020.10.28 09:52

W czwartek odbędzie się posiedzenie sejmiku województwa mazowieckiego poświęcone sytuacji w służbie zdrowia w dobie pandemii. Do udziału w nim zaproszeni zostali wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł i p.o. prezesa NFZ Filip Nowak.

więcej o: #konferencjaonline Sejmik Mazowsza o sytuacji w służbie zdrowia

Zaproszenie - #konferencjaonline Zagłosuj na najciekawszy projekt! Rusza głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza

2020.10.23 12:00 , aktualizacja: 2020.10.23 13:12

Zakup ambulansu, bezpieczniejsze przejścia dla pieszych czy budowa miejsc parkingowych – to tylko niektóre projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. O tym jak będzie można oddać głos, do kiedy potrwa głosowanie oraz jak będzie wyglądał dalszy harmonogram realizacji BOM, podczas wtorkowej konferencji zdalnej powiedzą marszałek Adam Struzik i z-ca dyrektora departamentu organizacji Sara Michalska.

więcej o: #konferencjaonline Zagłosuj na najciekawszy projekt! Rusza głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza

Zaproszenie - Otwarcie mostu na rzece Orzyc w gminie Chorzele

2020.10.15 12:55

Nowy most na rzece Orzyc w miejscowości Brzeski Kołaki w powiecie przasnyskim już gotowy. Inwestycja była możliwa dzięki dofinansowaniu z UE w ramach RPO WM. Jutro w uroczystym otwarciu inwestycji udział weźmie marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

więcej o: Otwarcie mostu na rzece Orzyc w gminie Chorzele

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.