Zaproszenia

Zaproszenie - Samorząd Mazowsza doposaża strażaków

2020.10.14 14:15

Strażacy ochotnicy z Szymanowa i Kromnowa zostaną doposażeni dzięki wsparciu samorządu Mazowsza. W sumie do jednostek trafi blisko 91 tys. zł. Umowy na dofinansowanie zakupu odzieży ochrony indywidualnej oraz quada podpiszą marszałek Adam Struzik, zastępca wójta gminy Teresin Marek Jaworski oraz wójt gminy Brochów Piotr Szymański. W spotkaniu wezmą udział wiceprzewodniczący sejmiku województwa Adam Orliński oraz Joanna Sokołowska dyrektor Departamentu Organizacji ds. Bezpieczeństwa Publicznego.

więcej o: Samorząd Mazowsza doposaża strażaków

Zaproszenie - Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w powiatach gostynińskim i żuromińskim

2020.10.01 12:25

Samorząd Mazowsza na remonty i konserwacje mazowieckich zabytków w tym roku przeznaczył blisko 7,5 mln zł. Wsparcie w wysokości 180 tys. zł otrzymają 3 zabytki z powiatów gostynińskiego i żuromińskiego. Jutro Tomasz Kominek, dyrektor delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Płocku wręczy beneficjentom certyfikaty „Cenny Zabytek Mazowsza”.

więcej o: Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w powiatach gostynińskim i żuromińskim

Zaproszenie - Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w subregionie radomskim

2020.10.01 12:15 , aktualizacja: 2020.10.01 12:27

Samorząd Mazowsza na remonty i konserwacje mazowieckich zabytków w tym roku przeznaczył blisko 7,5 mln zł. Wsparcie otrzymają aż 93 mazowieckie zabytki, z czego 24 z subregionu radomskiego i powiatu grójeckiego. Jutro wicemarszałek Rafał Rajkowski wręczy beneficjentom certyfikaty „Cenny Zabytek Mazowsza”.

więcej o: Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w subregionie radomskim

Zaproszenie - Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w subregionie ostrołęckim oraz podpisanie umowy na doposażenie strażaków

2020.09.30 08:15

Samorząd Mazowsza na remonty i konserwacje mazowieckich zabytków w tym roku przeznaczył blisko 7,5 mln zł. Wsparcie otrzymają aż 93 mazowieckie zabytki, z czego 14 z subregionu ostrołęckiego. Wsparcie trafia również do mazowieckich jednostek OSP.

więcej o: Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w subregionie ostrołęckim oraz podpisanie umowy na doposażenie strażaków

Zaproszenie - 15-latek z Falent strażakiem miesiąca lipca

2020.09.28 14:40

Odważny i bardzo dojrzały – taki właśnie jest druh Mateusz Krawczyk z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Falenty. Ten bohaterski młody strażak uratował życie mężczyźnie, który został poszkodowany w wypadku drogowym. Jutro druh Mateusz Krawczyk za swoją niezwykłą postawę odbierze z rąk marszałka Adama Struzika tytuł strażaka miesiąca lipca oraz nagrodę.

więcej o: 15-latek z Falent strażakiem miesiąca lipca

Zaproszenie - Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w subregionie siedleckim

2020.09.25 15:00

Samorząd Mazowsza na remonty i konserwacje mazowieckich zabytków w tym roku przeznaczył blisko 7,5 mln zł. Wsparcie otrzymają aż 93 mazowieckie zabytki, z czego 16 z subregionu siedleckiego. W poniedziałek Janina Ewa Orzełowska, członek zarządu województwa mazowieckiego wręczy beneficjentom certyfikaty „Cenny Zabytek Mazowsza”.

więcej o: Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w subregionie siedleckim

Zaproszenie - Samorząd Mazowsza doposaża OSP

2020.09.24 15:30

Strażacy ochotnicy z gmin Bielsk, Stara Biała oraz Kluczbork-Osada zostaną doposażeni dzięki wsparciu samorządu Mazowsza. Jutro umowy na dofinansowanie zakupu samochodu ratowniczo-gaśniczego, specjalistycznego sprzętu i odzieży podpiszą marszałek Adam Struzik oraz beneficjenci z powiatów płockiego i żuromińskiego. W sumie do czterech OSP trafi ponad 115 tys. zł.

więcej o: Samorząd Mazowsza doposaża OSP

Zaproszenie - 2,6 mln zł na ostatni etap przebudowy drogi wojewódzkiej nr 560 i ponad 1 mln zł od samorządu Mazowsza na zabytki w powiatach płockim i sierpeckim

2020.09.24 12:50 , aktualizacja: 2020.09.24 13:00

Jeszcze w tym roku zakończy się remont głównej drogi łączącej Sierpc z Płockiem. Jutro podpisana zostanie umowa na ostatni etap modernizacji prowadzony na odcinku Goleszyn-Zbójno. Na ten cel samorząd województwa mazowieckiego przeznaczył ponad 2,6 mln zł.

więcej o: 2,6 mln zł na ostatni etap przebudowy drogi wojewódzkiej nr 560 i ponad 1 mln zł od samorządu Mazowsza na zabytki w powiatach płockim i sierpeckim

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.