Turystyka

  Ekspertyza „Tarcza Antykryzysowa - Instrukcja. Opracowanie dla Biznesu”

   

  Dostępna jest ekspertyza - instrukcja korzystania z możliwości, jakie stwarza dla przedsiębiorców tzw. Tarcza Antykryzysowa, czyli ustawa z 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw.

   

  Zespół prawników Biura Ekspertyz Kapitałowych sp. z o.o. opublikował ekspertyzę - „Tarcza Antykryzysowa - Instrukcja. Opracowanie dla Biznesu”. Opracowanie w przystępny i zrozumiały sposób przedstawia możliwości wsparcia przedsiębiorców wynikające z ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 31 marca 2020 r., poz. 568).

   

  Ekspertyza - w formie pliku PDF do pobrania - jest dostępna na stronie Biura Ekspertyz Kapitałowych.

   

   

   

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.