Zaproszenia

Zaproszenie - Nowe inwestycje w gminach Sobolew, Garwolin, Parysów i Pilawa ze wsparciem Samorządu Mazowsza

2021.05.26 14:50 , aktualizacja: 2021.05.26 14:52

Budowa boiska sportowego w Gończycach (gm. Sobolew), lodowiska w Garwolinie, kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Parysowie, rozbudowa budynku Urzędu Miasta i Gminy w Pilawie oraz inwestycje związane z ochroną powietrza – to przedsięwzięcia w regionie siedleckim, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu województwa. Wysokość dotacji samorządu województwa wynosi ponad 13 mln zł. W czwartek umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik, członkinie zarządu województwa mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska i Elżbieta Lanc oraz beneficjenci.

więcej o: Nowe inwestycje w gminach Sobolew, Garwolin, Parysów i Pilawa ze wsparciem Samorządu Mazowsza

Zaproszenie - Nowa inwestycje w gminie Załuski ze wsparciem samorządu Mazowsza

2021.05.26 10:05

Budowa hali sportowej z zapleczem szatniowo-sanitarnym przy Szkole Podstawowej w Stróżewie czy kampania informacyjna o ochronie powietrza – to projekty na terenie gminy Załuski, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu Mazowsza w wysokości ponad 4 mln zł. W piątek umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik i wicemarszałek Wiesław Raboszuk.

więcej o: Nowa inwestycje w gminie Załuski ze wsparciem samorządu Mazowsza

Zaproszenie - Flaga Mazowsza w Wołominie

2021.05.25 15:00 , aktualizacja: 2021.05.25 15:05

Dzień Samorządu Terytorialnego to doskonała okazja, aby na masztach zawisła Flaga Województwa Mazowieckiego. 27 maja zapraszamy do Wołomina, gdzie wicemarszałek Wiesław Raboszuk, radna województwa mazowieckiego Anna Brzezińska oraz burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan podniosą na maszt flagę Mazowsza. Po wywieszeniu flagi będzie można zwiedzić wystawę prac Anety Saks „Pejzaże Mazowsza”.

więcej o: Flaga Mazowsza w Wołominie

Zaproszenie - Flaga i wsparcie Mazowsza w Legionowie

2021.05.25 14:00 , aktualizacja: 2021.05.26 15:06

Ponad 1,2 mln zł dla Legionowa na stworzenie przestrzeni rekreacyjnej od samorządu Mazowsza, nowe nasadzenia drzew na osiedlu Bukowiec ze wsparciem władz regionu oraz uroczyste podniesienie Flagi Województwa Mazowieckiego przed budynkiem urzędu miasta to tematy czwartkowej wizyty wicemarszałka Wiesława Raboszuka w Legionowie. W uroczystościach weźmie również udział radna województwa mazowieckiego Anna Brzezińska.

więcej o: Flaga i wsparcie Mazowsza w Legionowie

Zaproszenie - Nowe inwestycje w gminach Orońsko i Chlewiska ze wsparciem samorządu Mazowsza

2021.05.25 13:30 , aktualizacja: 2021.05.26 10:36

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i inwentaryzacja źródeł ciepła w gminie Orońsko czy modernizacja szkół podstawowych w Budkach i Cukrówce – to inwestycje na terenie powiatu szydłowieckiego, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu Mazowsza w wysokości ponad 1,8 mln zł. W czwartek umowy w tej sprawie podpisze wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz beneficjenci.

więcej o: Nowe inwestycje w gminach Orońsko i Chlewiska ze wsparciem samorządu Mazowsza

Zaproszenie - W przeddzień Dnia Samorządu – marszałkowie i prezydent w przyszłym Muzeum Miasta Radomia

2021.05.25 08:20 , aktualizacja: 2021.05.25 08:36

Dobiegł końca remont kamienic Gąski i Esterki. Trwa procedura przetargowa na ekspozycję w planowanym tu Muzeum Historii Radomia. Jutro inwestycje realizowane dzięki wsparciu samorządu Mazowsza oraz odrestaurowane meble z apteki „Pod Białym Orłem”, wspólnie oglądać będą marszałek Adam Struzik, wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz prezydent Radomia Radosław Witkowski.

więcej o: W przeddzień Dnia Samorządu – marszałkowie i prezydent w przyszłym Muzeum Miasta Radomia

Zaproszenie - Nowe inwestycje na terenie powiatu radomskiego ze wsparciem samorządu Mazowsza

2021.05.24 13:25 , aktualizacja: 2021.05.24 14:24

Przebudowa targowiska miejskiego w Pionkach i budowa remizy OSP w Kowali – to inwestycje na terenie powiatu radomskiego, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu Mazowsza w wysokości 3,1 mln zł. W środę umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik, wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz beneficjenci. W spotkaniu uczestniczyć będą także radni województwa mazowieckiego Leszek Przybytniak i Tomasz Śmietanka.

więcej o: Nowe inwestycje na terenie powiatu radomskiego ze wsparciem samorządu Mazowsza

Zaproszenie - Rusza budowa zaplecza technicznego KM w Sochaczewie

2021.05.24 08:40

Serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację inwestycji – rozpoczęcie budowy Zaplecza Technicznego dla utrzymywania pojazdów Kolei Mazowieckich w Sochaczewie.

więcej o: Rusza budowa zaplecza technicznego KM w Sochaczewie

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.