Zaproszenia

Zaproszenie - Zaproszenie na konferencje prasowe

2021.04.27 11:25 , aktualizacja: 2021.04.27 12:07

Uroczyste zawieszenie Flagi Województwa Mazowieckiego, podpisanie umów na projekty z instrumentu zadań ważnych samorządu Mazowsza – to tematy jutrzejszej wizyty marszałka Adama Struzika w regionie siedleckim. W konferencjach prasowych wezmą również udział członkinie zarządu województwa mazowieckiego – Janina Ewa Orzełowska i Elżbieta Lanc oraz prezydent Siedlec Andrzej Sitnik.

więcej o: Zaproszenie na konferencje prasowe

Zaproszenie - Uroczyste wywieszenie flagi Mazowsza w Warszawie oraz zwiedzanie Muzeum Niepodległości po rewitalizacji

2021.04.26 13:40

Serdecznie zapraszamy na briefing prasowy dotyczący uroczystego wywieszenia Flagi Województwa Mazowieckiego oraz zwiedzanie zrewitalizowanego Pałacu Przebendowskich/Radziwiłłow – siedziby Muzeum Niepodległości. Remont pochłonął ponad 25,8 mln zł, w tym ponad 13 mln zł z UE oraz 12 mln zł z budżetu województwa mazowieckiego. To pierwsza okazja do zobaczenia wnętrz pałacu.

więcej o: Uroczyste wywieszenie flagi Mazowsza w Warszawie oraz zwiedzanie Muzeum Niepodległości po rewitalizacji

Zaproszenie - Zaproszenie na konferencje prasowe

2021.04.23 10:00 , aktualizacja: 2021.04.23 10:05

Przekazanie obrazu Jacka Malczewskiego, rozbudowa Muzeum Wsi Radomskiej oraz podpisanie umowy dotyczącej budowy domu dziecka w Lipsku – to tematy poniedziałkowej wizyty marszałka Adama Struzika w regionie radomskim. W konferencjach prasowych wezmą również udział wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz radny województwa mazowieckiego Leszek Przybytniak.

więcej o: Zaproszenie na konferencje prasowe

Zaproszenie - #transmisjaonline Rozbudowa strażnicy w Drwałach

2021.04.21 12:35

Samorząd Mazowsza przekaże 149 tys. zł na rozbudowę strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Drwałach. Inwestycja będzie obejmowała rozbudowę garażu wraz z pomieszczeniem technicznym, w którym umieszczony zostanie piec do ogrzania całej strażnicy. Jutro marszałek Adam Struzik, oraz wójt gminy Zatory Grzegorz Falba podpiszą umowę w tej sprawie.

więcej o: #transmisjaonline Rozbudowa strażnicy w Drwałach

Zaproszenie - #transmisjaonline WRDS O PRZYSZŁOŚCI PORTU W MODLINIE

2021.04.20 13:50

Na jutrzejszym posiedzeniu Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego zostanie omówiona aktualna sytuacja lotniska w Modlinie. Planowane jest również przyjęcie stanowiska w sprawie wsparcia działań pozwalających na utrzymanie działalności portu. W posiedzeniu udział wezmą m.in. udziałowcy oraz zarząd lotniska w Modlinie

więcej o: #transmisjaonline WRDS O PRZYSZŁOŚCI PORTU W MODLINIE

Zaproszenie - Rok pandemii w szpitalach na Mazowszu

2021.03.30 12:20 , aktualizacja: 2021.03.30 14:54

Od roku szpitale na Mazowszu funkcjonują w warunkach epidemii. W marszałkowskich szpitalach liczba łóżek covidowych zmienia się w zależności od rozwoju sytuacji. Niestety, skutkiem pandemii jest też zmniejszenie liczby niecovidowych hospitalizacji – aż o 30 proc.

więcej o: Rok pandemii w szpitalach na Mazowszu

Zaproszenie - Rusza druga edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. 25 mln zł do zagospodarowania

2021.03.25 09:05

Kiedy można składać projekty? Czego mogą dotyczyć? Ile środków zostało zarezerwowanych dla projektów z poszczególnych podregionów? Na te i inne pytania podczas briefingu prasowego online, odpowiedzą marszałek Adam Struzik oraz z-ca dyrektora departamentu organizacji w urzędzie marszałkowskim Sara Michalska.

więcej o: Rusza druga edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. 25 mln zł do zagospodarowania

Zaproszenie - Ponad 11,8 mln zł na przebudowę drogi wojewódzkiej w gminie Siedlce

2021.03.17 15:00

Samorząd Mazowsza sfinansuje przebudowę drogi wojewódzkiej nr 698 na trasie Stok Lacki – Wyczółki. W ramach inwestycji powstanie m.in. chodnik, kanalizacja deszczowa i zatoki autobusowe. Koszt przedsięwzięcia to ponad 11,8 mln zł. Już jutro podpisana zostanie umowa z wykonawcą przedsięwzięcia – konsorcjum firm ZIS ŁUKA Sp. J. oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Regionalne Drogi Podlaskie Sp. z o.o.

więcej o: Ponad 11,8 mln zł na przebudowę drogi wojewódzkiej w gminie Siedlce

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.