Zaproszenia

Zaproszenie - Przebudowa drogi powiatowej Warka-Chynów ze wsparciem samorządu Mazowsza

2021.05.21 13:20

Przebudowa drogi powiatowej Warka–Chynów to jeden z projektów dofinansowanych przez samorząd województwa w ramach instrumentu zadań ważnych dla równomiernego rozwoju regionu. Na realizację inwestycji władze Mazowsza przeznaczą 4 mln zł. W niedzielę umowę w tej sprawie podpisze marszałek Adam Struzik. W spotkaniu udział weźmie także radny województwa mazowieckiego Leszek Przybytniak.

więcej o: Przebudowa drogi powiatowej Warka-Chynów ze wsparciem samorządu Mazowsza

Zaproszenie - 1,6 mln zł na stworzenie budynku Gminnego Centrum Integracji Zawodowej i Społecznej w Glinojecku

2021.05.20 15:00

W Glinojecku powstanie nowa instytucja łącząca funkcje społeczne i zawodowe. Na stworzenie odpowiedniego budynku urząd gminy otrzymał w sumie 1,6 mln zł dzięki decyzji sejmiku. To środki pochodzące Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

więcej o: 1,6 mln zł na stworzenie budynku Gminnego Centrum Integracji Zawodowej i Społecznej w Glinojecku

Zaproszenie - #Mazowszepomaga #UEpomaga Zaproszenie na podpisania umów

2021.05.20 13:05

Podpisanie umów o łącznej wartość ponad 115 mln zł z budżetu województwa i UE na inwestycje w powiatach makowskim i przasnyskim to tematy jutrzejszych wizyt władz Mazowsza w powiatach.

więcej o: #Mazowszepomaga #UEpomaga Zaproszenie na podpisania umów

Zaproszenie - Przebudowa ul. Kościelnej i ul. Rynek Zygmunta Starego ze wsparciem samorządu Mazowsza

2021.05.20 12:45 , aktualizacja: 2021.05.20 13:01

Już niebawem przebudowane zostaną dwie drogi gminne w Karczewie. Inwestycja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu Mazowsza w wysokości 1,3 mln zł. W poniedziałek umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik, członkini zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc i burmistrz Karczewa Michał Rudzki.

więcej o: Przebudowa ul. Kościelnej i ul. Rynek Zygmunta Starego ze wsparciem samorządu Mazowsza

Zaproszenie - Nowa inwestycja na terenie powiatów mińskiego i węgrowskiego ze wsparciem samorządu Mazowsza

2021.05.19 11:35

Budowa i rozbudowa dróg gminnych i powiatowych, modernizacja szkół podstawowych i zespołu oświatowego, budowa przedszkola czy domu opieki senioralnej oraz rewitalizacja centrum Stanisławowa – to tylko niektóre inwestycje na terenie powiatu mińskiego i węgrowskiego, których realizacja będzie możliwa dzięki wsparciu samorządu Mazowsza w wysokości ponad 30 mln zł. Jutro umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik, członkinie województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc i Janina Ewa Orzełowska oraz beneficjenci.

więcej o: Nowa inwestycja na terenie powiatów mińskiego i węgrowskiego ze wsparciem samorządu Mazowsza

Zaproszenie - Flaga Mazowsza w Górze Kalwarii

2021.05.19 10:35 , aktualizacja: 2021.05.19 10:39

Zbliża się dzień Samorządu Terytorialnego. To doskonała okazja, aby na masztach zawisła Flaga Województwa Mazowieckiego. Jutro zapraszamy do Góry Kalwarii, gdzie wicemarszałek Wiesław Raboszuk, radny województwa mazowieckiego Piotr Kandyba oraz burmistrz Góry Kalwarii Arkadiusz Strzyżewski podniosą na maszt flagę Mazowsza.

więcej o: Flaga Mazowsza w Górze Kalwarii

Zaproszenie - Nowe inwestycje w gminach Kozienice i Magnuszew oraz powiecie zwoleńskim ze wsparciem samorządu Mazowsza oraz unijnym

2021.05.13 10:20 , aktualizacja: 2021.05.13 10:27

Przebudowa drogi powiatowej nr 4516W Bartodzieje-Kazanów, budowa drogi gminnej w miejscowości Samwodzie czy przebudowa i modernizacja gminnej oczyszczalni ścieków w Magnuszewie – to inwestycje, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu Mazowsza w wysokości ponad 4,6 mln zł. Ponadto, gmina Kozienice otrzyma 2 mln zł w ramach PROW na modernizację oczyszczalni ścieków w Ryczywole. Jutro umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik oraz wicemarszałek Rafał Rajkowski. W spotkaniu weźmie także udział radny województwa mazowieckiego Tomasz Śmietanka.

więcej o: Nowe inwestycje w gminach Kozienice i Magnuszew oraz powiecie zwoleńskim ze wsparciem samorządu Mazowsza oraz unijnym

Zaproszenie - Nowe inwestycje w gminach Rząśnik i Somianka ze wsparciem samorządu Mazowsza

2021.05.11 12:00 , aktualizacja: 2021.05.11 14:23

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Nury czy remont dachu hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Somiance – to inwestycje, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu Mazowsza w wysokości blisko 463 tys. zł. Jutro umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik oraz członkinie zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc i Janina Ewa Orzełowska. W spotkaniu weźmie także udział radny województwa mazowieckiego Mirosław Augustyniak.

więcej o: Nowe inwestycje w gminach Rząśnik i Somianka ze wsparciem samorządu Mazowsza

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.