Zaproszenia

Zaproszenie - Samorząd Mazowsa dofinansuje nowe inwestycje w powiecie pułtuskim

2021.05.11 11:50

Remont zabytkowego budynku Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku czy przebudowa drogi gminnej Obryte–Sadykierz to inwestycje, które zostaną zrealizowane przy wsparciu samorządu Mazowsza. Projekty otrzymają łączne dofinansowanie w wysokości ponad 2,1 mln zł. Już jutro umowy w tej sprawie podpisze marszałek Adam Struzik.

więcej o: Samorząd Mazowsa dofinansuje nowe inwestycje w powiecie pułtuskim

Zaproszenie - Archiwum Województwa Mazowieckiego I delegatura UMWM w Piasecznie w jednym budynku

2021.05.10 13:35 , aktualizacja: 2021.05.10 14:30

Dzięki porozumieniu Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz gminy Piaseczno w Piasecznie przy ul. Elektronicznej wybudowana zostanie siedziba dla Archiwum Województwa Mazowieckiego, do której przeniesiona zostanie również delegatura urzędu marszałkowskiego. Porozumienie podpiszą marszałek Adam Struzik, wicemarszałek Wiesław Raboszuk oraz burmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz.

więcej o: Archiwum Województwa Mazowieckiego I delegatura UMWM w Piasecznie w jednym budynku

Zaproszenie - Znamy wyniki naboru do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza!

2021.05.07 13:50 , aktualizacja: 2021.05.07 13:52

Pod koniec kwietnia zakończył się nabór projektów do budżetu obywatelskiego. Ile i jakie pomysły w tym roku zgłosili mieszkańcy regionu? Ile potrwa ocena formalna i merytoryczna? Kiedy poznamy przedsięwzięcia, na które będzie można głosować oraz kiedy ruszy głosowanie? Na te i inne pytania podczas briefingu prasowego odpowiedzą marszałek Adam Struzik oraz z-ca dyrektora departamentu organizacji w urzędzie marszałkowskim Sara Michalska.

więcej o: Znamy wyniki naboru do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza!

Zaproszenie - Nowe inwestycje w powiatach łosickim i sokołowskim ze wsparciem samorządu Mazowsza

2021.05.07 11:35

Nowy budynek urzędu gminy w Jabłonnie Lackiej, budowa świetlicy wiejskiej w Próchenkach i przebudowa dróg powiatowych Czuchów-Platerów i Platerów-Mężenin w powiecie łosickim – to inwestycje, których realizacja jest możliwa dzięki wsparciu samorządu Mazowsza w wysokości ponad 4,3 mln zł. W poniedziałek umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik oraz członkinie województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc i Janina Ewa Orzełowska.

więcej o: Nowe inwestycje w powiatach łosickim i sokołowskim ze wsparciem samorządu Mazowsza

Zaproszenie - OSP Podolszyce otrzyma ambulans

2021.05.06 14:05

Serdecznie zapraszamy na przekazanie przez stację pogotowia w Płocku ambulansu dla OSP Podolszyce. Posłuży on jako pojazd specjalistyczny straży pożarnej podczas akcji ratowniczych oraz w szkoleniach i pokazach organizowanych przez Harcerski Zespół Ratowniczy z OSP Podolszyce. W spotkaniu weźmie udział marszałek Adam Struzik.

więcej o: OSP Podolszyce otrzyma ambulans

Zaproszenie - Flaga Mazowsza w Płocku

2021.04.28 12:40 , aktualizacja: 2021.04.28 12:48

Serdecznie zapraszamy na inaugurację kampanii promującej Flagę Województwa Mazowieckiego w Płocku. Marszałek Adam Struzik oraz prezydent Płocka Andrzej Nowakowski wspólnie wywieszą Flagę Mazowsza na Placu Obrońców Warszawy.

więcej o: Flaga Mazowsza w Płocku

Zaproszenie - ZAPROSZENIE NA KONFERENCJE PRASOWE

2021.04.28 12:35

Uroczyste zawieszenie Flagi Województwa Mazowieckiego, podpisanie umów na projekty z instrumentu zadań ważnych samorządu Mazowsza – to tematy piątkowej wizyty marszałka Adama Struzika w regionie ciechanowskim. W konferencjach prasowych wezmą również udział radny województwa Konrad Wojnarowski, starosta ciechanowski Joanna Potocka-Rak oraz prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

więcej o: ZAPROSZENIE NA KONFERENCJE PRASOWE

Zaproszenie - Zaproszenie na konferencje prasowe

2021.04.28 11:25

Uroczyste wywieszenia Flagi Województwa Mazowieckiego przed urzędem miasta w Ostrołęce, podpisanie umów na projekty z instrumentu zadań ważnych samorządu Mazowsza – to tematy czwartkowej wizyty marszałka Adama Struzika w Ostrołęce. W konferencjach prasowych wezmą również udział m.in. członkinie zarządu województwa mazowieckiego – Elżbieta Lanc oraz Janina Ewa Orzełowska, radny województwa mazowieckiego Mirosław Augustyniak oraz prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

więcej o: Zaproszenie na konferencje prasowe

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.